Brisas Del Norte
| Bezpłatne Wi-Fi | Darmowy parking | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę |
Wygodny hotel Brisas Del Norte Villa Carlos Paz oferuje basen oraz jest usytuowany 2 km od takich atrakcji przyrodniczych jak Playas de Oro.
Aventura en Altura znajduje się 25 min pieszo od tego wygodnego hotelu, natomiast El Diquecito leży w 3 km. Goście mogą zwiedzić takie miejsca kultu jak Parroquia Nuestra Señora del Carmen, znajdujące się w odległości kilku przecznic od tego hotelu. Popularne El Fantasio i Balneario El Fantasio znajdują się tylko 6 min spacerem od Brisas Del Norte. Niewątpliwym atutem tego obiektu noclegowego jest położenie w zasięgu ręki od przystanku autobusowego Parada.
Hotel oferuje 16 pokojów z widokiem na ogród wyposażone w jadalnię.
Możesz spróbować dania kuchni argentyńskiej w restauracji Luis III Parrilla znajdującej się około 500 m od obiektu.
- Lokalne atrakcje
- Complejo Peko's950 m
- San Roque Lake1000 m
- Gumersindo Sayago Hospital900 m
- Rio mortal650 m
- Artisan's Lane1,2 km
- Balneario La Hoya1000 m
- Centro Cristiano1 km
- Bahia Los Mimbres950 m
- Lotniska
- Lotnisko Córdoba45 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Darmowy parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Usługi
- Obsługa pokojowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Stół
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży wygodny hotel Brisas Del Norte?
Podróż od wygodnego hotelu Brisas Del Norte do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem. - 🚗
Czy znajdę parking w hotelu Brisas Del Norte?
Goście hotelu Brisas Del Norte mogą skorzystać z prywatnego parkingu samochodowego. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma hotel Brisas Del Norte?
Basen jest dostępny w hotelu Brisas Del Norte.